The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

müthiş bişey

3 posters

müthiş bişey Empty müthiş bişey

Mesaj tarafından kamelot Salı Haz. 09, 2009 12:57 pm

müthiş bişey Thegazetteturkeyb

valla ne diyim haberler yayılıyor. arkadaşın biri mükemmel yapmış.. logoya bakılırsa site hayli hayli güzel olucağa benziyor. kimse bu efsanevi sitenin linki bilmiyor. bir the gazette (gazerock) türk fanı olayı ciddiye almış anlaşılan. kız mı erkek mi kimse bilmiyor. linki de bilmiyor. ama msnimde ekli olan gazette fanlarından bi tanesi yolladı bunu bana. sevinin derim bence çünkü yakında site paralı olucakmış. thegazettefanclub kapanmaya karar vermiş =) amblemi görünce korkmuş anlaşılan Very Happy (komedi ötesi ya) detaylarını öğrencez artık Very Happy

valla sevinin ya da üzülün diye söylemiyorum. tamam ilkte kötü çıkıştım ama pişman da olmadım değil hani Very Happy bence bu şekilde bişey açılması amaçlarının yüksek olması sevindirdi valla beni. umarım sizi de sevindirir.. kimmiş bu kişi öğrenmeye çalışıcam. sabahtan beri zıp zıp zıplıyorum yerimde Very Happy:D
[img]müthiş bişey Thegazetteturkeyb[/img]

kamelot

Rep :
müthiş bişey Left_bar_bleue1 / 1001 / 100müthiş bişey Right_bar_bleue

İsim : bla bla bla

müthiş bişey Empty Geri: müthiş bişey

Mesaj tarafından GaZeRocK Salı Haz. 09, 2009 1:23 pm

Bana bu orjinalmiş gibi gelmedi Very Happy
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
müthiş bişey Left_bar_bleue80 / 10080 / 100müthiş bişey Right_bar_bleue

Ruh Halim : müthiş bişey Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

Mesaj tarafından kamelot Salı Haz. 09, 2009 1:43 pm

:)bu amblemle korkuttuysa siteyle nasıl olucak bilmiyorum. orjinal ya da değil bence güzel Very Happy

kamelot

Rep :

Mesaj tarafından GaZeRocK Salı Haz. 09, 2009 2:20 pm

Korkutmadıki ! neden korkutsunki ! ne bekliyordunki ! orjinal görünmüyor ve bunu sizin hazırlamadığınızı nereden bilebiliriz ! önce farklı birşey diyorsunuz şimdi daha farklı ! yani birazcıkta mantıklı olmak gerekir.. Şöyle bir anlam çıkarttım senin yaptığın işte ! Bizi korkutmaya falan çalışıyorsun ! Zaten bizim sitemiz her halukarda olacaktır ! Resmi olalım veya olmayalım ! Resmi olmak içinmi biz bu forum için çalışıyoruz çabalıyoruz ! Evet bizde isteriz ama eğer resmi olmazsak kapanacak diye birşey yok ! Dikkatli davranmalısın ! Bu siteye senin bu tür şeyler yapmak için üye olduğun belli oluyor zaten arkadaşım ! Aksi takdirde kendini düzgün bir şekilde tanıtır veya bu konular dışındaki konularada yorum yada paylaşım yapardın ! Ama maalesef senin amacın iyi değil ! Bu tür şeyler ile bizi korkutamazsın ! O söylediğim cümleden korkutmak anlamını çıkarttıysan zaten senin amacın belli !
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
müthiş bişey Left_bar_bleue80 / 10080 / 100müthiş bişey Right_bar_bleue

Ruh Halim : müthiş bişey Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

Mesaj tarafından kamelot Salı Haz. 09, 2009 3:24 pm

ben sizi niye korkutuyum Smile eğer site açsaydım ben ki böyle düşüncem yok.. yabancı değil türk fan sitesi açardım. yabancıları takip etmek zor. dilim yandı bu konuda biliyorum. yabancı bir sanatçı takip etmek oldukça zordur. korkma kelimesini thegazettefanclub için kullandım. zaten site sahibi de açıklamış Very Happy Very Happy

bence sen yalnış anladın. konuyu açarken söyledim bu şekilde bişey olması mantıklı. ben de pek bilmiyorum site nasıl nedir. bir tek amblemi var elimde. orjinal ya da değil güzel bir fanın çıkıp da orjinal amblemi kendine göre tasarlayıp türk amblemi çıkarmak. hele ki the gazette için çok güzel.

resmi olamazsınız diyorum çünkü yüz fırın ekmek yemeniz gerekir. ne o açılıcak site resmi olur ne orası be şurası ne burası. resmi olmak için iyi bir tasarım, ülkede medyada gastelerde dergilerde the gazetteyi çıkartmanız lazım. bu da çok kolay olsa bile aralarda biri olmadığı sürece hiçbir şekilde olmaz. resmi olabilmek için sitenizin paralı olması geekiyor. bu demek değildir 6 euro ver de yetknforum sana 1 senelik ücretsiz domain versin olmuyor. Very Happy bir seneyi geçtin diyelim diğer senelerde vermezler. yıllık 250tl ya da üstü ödeyip bir domain alacaksınızki öyle. gazerock.com a bak adam debelenip duruyor resmi olabilmek için. gazerock.de.vu da aynı.

resmi demek herşey demek.

hiçbişekilde bu siteyi korkun diye tehdit etmedim. eğer ben sizi korkutmaya çalışsaydım bi gecede siteyi hacklerdim. bu da korkmaktan çok ağlamanıza sebep olurdu. zaten siz kendi ağzınızla sölüyorsunuz eskiden çok iyiydik şimdi eskisi gibi değil diye..

şahsen yeni sitenin merakı içindeyim. iyi ya da kötü olsun bi şekilde değerlendirmek bize kalmış sonuçta.

şu paylaşımlara gelince. burda hiçbirşekilde paylaşım sunmam. çünkü deyiceğine inanmıyorum. resim ekleyip de saol yerine üyelerin ay rukim canım aşkım bitanem diye labuali cevapları hoşuma gitmiyor.

ben duyurumu yaptım. bu yazıdan sonra zaten konu açmam ki yeni site yayınlanana kadar.

kamelot

Rep :

Mesaj tarafından KaraMel Çarş. Haz. 10, 2009 4:10 am

Arkadaş bı duyuru yapmış.
Düzgün olsun olmasın amaç iyi olsun kötü olsun yınede acılacak bır sıtenın haberını vermıs.Altında bırsey var mı yok mu bılemeyız.
Aynı zamanda gayet düzgünce yapılan uyarılara ve söylenen sözlere de kırıcı ve incitici olmayacak bi şekilde cevap vermeyi bilmek lazım !
Kimse birbirini yargılamasın,Sorgulamasın,beğenmeyende 5 dakika durmasın..
Şöyle bakıyoruzda resmı olsakta olmasakta,korksakta korkutsakta,işlesekte işlemesekte,elimizde olan ve emek veren üyelerimizle -şu da bır gerçekki fanların grup üyelerine olan lafları bazen benımde hosuma gıtmese bıle- ayakta kalmaya calısıyoruz. Emek verenlerle idare ediyoruz !...
KaraMel
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
müthiş bişey Left_bar_bleue100 / 100100 / 100müthiş bişey Right_bar_bleue

Ruh Halim : müthiş bişey Ozlemi10
İsim : KaraMel

http://thegazettefantr.niceboard.net