The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coroner

2 posters

Coroner Empty Coroner

Mesaj tarafından Mephisto Salı Haz. 02, 2009 4:08 am

Isvicreli speed grubu Coroner`in muzikleri vahsi ve sert olmasina ragmen dinleyiciyi tamamen icine alabilecek kapasitede melodileri sarkilarin icine gomulmustu. Piyano kullanmislar bu piyanoyla muzigi sadece ona yuklemek degil onu kullanmak adina onemli seyler yapmislardir.
Sarkilarinda genel olarak gunluk hayati konu edinmisler yasadiklari ve hayatin dogal seyrini usta ve sade bir dille seyirciye sunmuslardir. buda onlarin daha kolay anlasilir olmalari yonunde yaptiklari onemli bir seydir.
Ilk demolarinda vokali vatandaslari ve Isvicrenin adini cikolata ve saatinden sonra duyuran Celtic Frost grubunun vokalisti Tom Gabriel Warrior yapmistir. Grup Noise firmasiyla anlasmali olarak 3 album cikartmis ancak firmanin yetersiz promosyon ve bazi isteklerinden dolayi kendilerini daha fazla tanitma imkani bulamamislar... Hatta baska plak firmalarindan gelen tekliflerde Noise un onlari birakmamasindan dolayi kabul edememislerdir.
Grup elemanlari Noise ile bir best of album cikarttiktan sonra dagilma karari almislar , belki ilerde tekrar muzik yapariz ama bu Coroner adiyla olamayacak maalesef demekteler...
Coroner muzigini ilk basladiklari gunku yerde birakti dersek hicde hata yapmis olmayiz saniyorum , cunku ilerlemek veya unlu olmak adina muziklerindeki kendilerine ait olan seylerin yerine pop kulture ait herhangi birsey koymamislar ve kendilerini bu sekilde dinletmesini bilmisler...
Mephisto
Mephisto
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Anime, müzik, fotoğraf çekmek, gitar çalmak, gezmek tozmak....
Lakap : Mephisto
İleti : From the dark I feel your lips and †as†e your bloody kiss ...
Favori Lafınız : Enaam!
Rep :
Coroner Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Coroner Right_bar_bleue

Ruh Halim : Coroner Deli10
İsim : Alex Ammot

http://gothictr.vampire-legend.com

Coroner Empty Geri: Coroner

Mesaj tarafından GaZeRocK Cuma Tem. 24, 2009 2:08 pm

dinlemedim ama ilgi çekiciymiş bir ara bir denerim xDsağol xD
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
Coroner Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Coroner Right_bar_bleue

Ruh Halim : Coroner Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/