The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

J-Drama : Nobuta wo Produce

2 posters

J-Drama : Nobuta wo Produce Empty J-Drama : Nobuta wo Produce

Mesaj tarafından GaZeRocK Çarş. Ekim 29, 2008 12:02 pm

Shuji Kiritani(Kamenashi Kazuya), okulun en popüler çocuklarından biridir. Ancak popülerliği bir görev olarak algılar, okuldaki bütün öğrenciler ona küçük çocuklar gibi gelmektedir. Yaptığı herşey, hatta sevgilisine olan davranışları bile sadece göstermeliktir. Ancak sözünün eri ve zeki biridir. Hergün okula giderken bir ağaca dokunup rahatladığını hisseder. Ancak bir gün, ağaca dokunmak için inşaat bariyerini aştıktan sonra ağacın taşındığını görür. Orada garip bir kızla karşılaşır. Kız aşırı derecede bakımsız, hatta adeta korkunçtur. Yüzünü garip bir şekle sokar, o güldüğünü zanneder ancak Shuji korkup kaçmıştır.
Ertesi gün, okula nakil bir öğrenci geleceği duyurulur. Bu öğrenci bir kızdır, şimdiden tüm okula mükemmel bir güzelliği olduğu dedikodusu yayılmıştır. Ancak sınıfa giren kız, Nobuka Kotoni(Horikita Maki), bakımsız, kendine güvensiz ve sessiz bir kızdır. Shujiyi şaşırtansa, bu kız geçen gün karşılaştığı kızdır! Sınıftaki herkes onu ezse de, Akira Kusano(Yamashita Tomohisa) onu sevmiştir. Gerçi onun da okulda pek popüler olduğu söylenemez, hatta çoğu kişi tarafından rahatsız edici bulunmaktadır ancak kendine olan güveni yerindedir ve halinden memnundur. Nobuko'yu birkaç kez dövülmekten kurtarmıştır. Shuji de aynı şekilde Nobuko'ya bu şekilde davranılmasına üzülmektedir. Ancak bu saatten sonra Nobuko'nun diğerleri tarafından kabul görülmesi ve sevilmesi çok zordur. Ancak popüler olmanın tüm inceliklerini bilen Shuji, eğer isterse Nobuko'yu tüm bunlardan kurtarabileceğini söyler. Ona yardımcı olmak isteyen Akira, tüm maddi ve manevi desteği karşılayacağını söyler, Nobuko da hayatı boyunca ezilerek yaşamak istememektedir. Hep beraber Nobuko'yu popülerleştirme operasyonuna başlarlar, gizli isimleriyse Nobuto wo Produce'dur. Nobuka'nın Nobuta adını beğenmesinin sebebi japoncada buta'nın domuz anlamına gelmesidir. Nobuko'nun değiştirilme süresinde Akira ya da Shuji'ye asla karşı gelmemesi gerekmektedir.
Hep beraber çatı katında eğlenen bu üç kişi, birbirlerini tanıdıkça daha çok sevecektir. Shuji gerçek arkadaşlığın, Akira aşkın, Nobukoysa güvenin anlamını öğrenecek ve birbirlerine çok daha fazla bağlanacaklardır...

J-Drama : Nobuta wo Produce Nobuta10

Kamenashi Kazuya = Kiritani Shuji rolünde
Yamashita Tomohisa = Kusano Akira rolünde
Horikita Maki = Kotani Nobuko rolünde
Toda Erika = Uehara Mariko rolünde
Ukaji Takashi = Kiritani Satoru rolünde
Fukaura Kanako = Kiritani Nobuko rolünde
Nakajima Yuto = Kiritani Koji rolünde
Okada Yoshinori = Yokoyama Takeshi rolünde
Kimura Yuuichi = Sebastian rolünde
Fuwa Mansaku = Iehara Yasuo rolünde
Takuma Seiko = Kuroki Hiroko rolünde
Imawano Kiyoshiro
Takahashi Katsumi = Hirayama Ippei rolünde
Natsuki Mari = Catherine rolünde
Yanagita Erika

__

J-Dram

En son GaZeRocK tarafından C.tesi Ocak 31, 2009 2:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
J-Drama : Nobuta wo Produce Left_bar_bleue80 / 10080 / 100J-Drama : Nobuta wo Produce Right_bar_bleue

Ruh Halim : J-Drama : Nobuta wo Produce Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

J-Drama : Nobuta wo Produce Empty Geri: J-Drama : Nobuta wo Produce

Mesaj tarafından TamTamRukiTamara Salı Ocak 27, 2009 7:14 am

ayy buna bitmistim
agladigimi hatirliyorum
ama filmin sonunda tomohisa yamashita nin buyuk hayrani oldum yani XD bitiyorum bu adama
horikita maki bu arada cok guzel oyuncu
TamTamRukiTamara
TamTamRukiTamara
Yeni Gazette Fan
Yeni Gazette Fan

Kadın
Hobiler : Tamako,Tamtam
Favori Lafınız : geldiler yine bana XD tobe tobe
Rep :
J-Drama : Nobuta wo Produce Left_bar_bleue0 / 1000 / 100J-Drama : Nobuta wo Produce Right_bar_bleue

Ruh Halim : J-Drama : Nobuta wo Produce Delibo10
İsim : Tamara

- Similar topics