The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast

4 posters

Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Empty Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast

Mesaj tarafından KaraMel C.tesi Ağus. 22, 2009 4:11 am

Şahsen herkesi bir alacakaranlık aşkı ve vampir sevdası sardığı şu günlerde,Filmi bile izlemeden ortalıkta "Aşkııımmm Edward'ımm/Jacob'ummm" diye dolaşanlardan uzak yeni bir soluk arama çabası içindeyken bu seriyle karşılaştım.
Kesinlikle okumanızı şiddetle öneriyorum. Bağımlısı olma olasılığı %99 Very Happy
İşaretlenmesinden sonra adım attığı 'Gece Evi'inde Zoey adında yaş 16 bir kızın maceralarını anlatıyor. Ama bildiğiniz vampir kalıbından milyonlarca evren uzakta ve hayalgücü çipinizi zorlayan bir kitap serisi Very Happy

Eng. Versiyonu takdım edeyim;

Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Houseofnightseries

TR.
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Pegasus9786055943783_tn Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Ihanet_p.c.cast Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Geceevi_secilmis_big

Yazar: P.C Cast + Kristen Cast
Seri: *İşaret
*İhanet
*Seçilmiş
*Vahşi
*Av
*Henüz çevrilmemiş Tempted..

Görülen üzere serinin ilk 3 kitabının Yayınlanmış Türkçe versiyonu. 4.Kitap (Vahşi) ise bu Eylül'de bizlerle Very Happy

Şahsen ben hiç soluk almadan okudum kitapları. İhanet ve Seçilmiş'i gece boyunca okudum artık düşünün Very Happy

WebSitesi: http://houseofnightseries.com/

Şiddetle tavsiye ederim Very Happy
KaraMel
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Right_bar_bleue

Ruh Halim : Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Ozlemi10
İsim : KaraMel

http://thegazettefantr.niceboard.net

Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Empty Geri: Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast

Mesaj tarafından GaZeRocK C.tesi Ağus. 22, 2009 8:03 am

bende 3 üde var ama daha başlamadım *-* çok merak ediyorum ama vampir akademisi ile cehennemde balo gecelerini bitirince ona başlamak istiyorum xD ama aslında onlardan önce gece serisini okumak istiyorum *-*
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Right_bar_bleue

Ruh Halim : Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Empty Geri: Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast

Mesaj tarafından yuki Ptsi Ağus. 24, 2009 1:47 pm

oofff ihaneti okudum seriye kesin devam etcem paylaşım için sağol Very Happy
yuki
yuki
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Hobiler : anime ve müzik
Lakap : berilyum -BeRuki - Rukiye
Favori Lafınız : Çaktımmı Oturursun !!! - Kıt xxD
Rep :
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Right_bar_bleue

Ruh Halim : Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Manyak10
İsim : beril

Mesaj tarafından GaZeRocK Salı Ağus. 25, 2009 2:11 am

başladım bakalım ..
iyi gidiyor şimdilik *-*
tam bağlanmadım ama zaten olaya giriş oldu gelişmesini bekliyorum *-*
gelişmelerde hep heyecanlanırım *-*
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Rep :
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Right_bar_bleue

Mesaj tarafından vampire_witch Salı Ağus. 25, 2009 3:14 am

ben bunları gördüm kitapçıdada arkalarını falan okudum ,inceledim falan amaaa hiç güzel gözükmüyor siz beğenmiş olabilirsiniz ama şahsen dış görünüş açısından vasat =D bence yani =)
vampire_witch
vampire_witch
GazetteKolik
GazetteKolik

Kadın
Rep :
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Right_bar_bleue

Ruh Halim : Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Relax10
İsim : S.R.K

Mesaj tarafından GaZeRocK Salı Ağus. 25, 2009 8:24 pm

ahah xD
benimde pek ilgimi çekmedi aslında okuyorum ama .. iyi gidiyor sanki xD ama tam olayın içine girmedi..bu yüzden tam bitmeden birşey diyemeyeceğim xD
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Rep :

Mesaj tarafından KaraMel Perş. Ağus. 27, 2009 6:57 am

Şahsen ben beğendim xD
Alacakaranlık Megolomanyasından sonra soluk verıyor ınsana Very Happy
KaraMel
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Right_bar_bleue

Ruh Halim : Yeni Vampir Serisi => Gece Evi P.C +Kristen Cast Ozlemi10
İsim : KaraMel

http://thegazettefantr.niceboard.net

- Similar topics