The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En sevmediğiniz filmler?

4 posters

En sevmediğiniz filmler? Empty En sevmediğiniz filmler?

Mesaj tarafından Mephisto Perş. Ağus. 13, 2009 7:18 am

Zaten herkes buraya en sevdiği filmi açacağı için bende en sevmediğiniz filmleri sorayım dedim.(Lütfen herkes birbirinin zevkine ve sözlerine saygı göstersin)

İlk olarak ben Testere serisinden nefret ediyorum.Kesinlikle çok saçma bir film.İğrençlik dışında hiç bir amacı yok.Konusu aşırı manasız;Jigsaw diye katilin teki kafasına estiği için adam öldürüyo.Katilin bir amacı olsa birşey demeyeceğim ama filmde sadece kan var.Başka da bir b.k yok.
Bu seriyi daha da iğrenç yapanlar özenti bir kesim izleyici topluluğu.Filmi izlerken kıçları 3.5 atıyor.Hatta yarısı filmin ortasında kapıyolar ama film o kadar iğrençlik dolu ki "Ben cesurum" demek için hepsi en sevdiği film olarak Testereyi gösteriyor.
Tabi bu filmi gerçekten sevenlerde var onlara birşey demiyorum.Çünkü bir kesim insan evladı cidden bu yüzden en sevdiğim film testere diyorlar.
Benim için filmin bir mantığı olmalı.Mesela Seven'ı ele alalım.Katil 7 günaha göre cinayetini işliyo.Gene saçma yani ona ne 7 günahı işleyenlerden ama genede bir amacı ve hastaca olsada bir düşüncesi var.

Birde Twilight var.İlk izlediğimde iyi dediğim bir film.Ama itici insan topluluğu bu filmi o kadar abarttılar ki film de itici hale geldi.Kitabı tamam da filme ne lüzum vardı şimdi?Koymuşlar bir tane sözde yakışıklıyı para kazanıyorlar.5 para etmez bir film.Gidin kitabını okuyun...

En son Mephisto tarafından Perş. Ağus. 13, 2009 7:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mephisto
Mephisto
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Anime, müzik, fotoğraf çekmek, gitar çalmak, gezmek tozmak....
Lakap : Mephisto
İleti : From the dark I feel your lips and †as†e your bloody kiss ...
Favori Lafınız : Enaam!
Rep :
En sevmediğiniz filmler? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100En sevmediğiniz filmler? Right_bar_bleue

Ruh Halim : En sevmediğiniz filmler? Deli10
İsim : Alex Ammot

http://gothictr.vampire-legend.com

En sevmediğiniz filmler? Empty Geri: En sevmediğiniz filmler?

Mesaj tarafından _ReiTa_ Perş. Ağus. 13, 2009 7:21 am

semum filmini hiç sevmiyorum...
_ReiTa_
_ReiTa_
Gazette Bağımlısı
Gazette Bağımlısı

Kadın
Hobiler : kitap okumak , alışveriş yapmak , okula gitmek...
Lakap : DumaNist,MeRinos koyuNu,kıvıRcık maRuL
Favori Lafınız : "12 yaşımdan beri heavy metale olan sevgimi,metali bayağı bulanlara karşı savundum.Artık ne söyleyeceğimi biliyorum.Metali ya hissedersiniz ya da etmezsiniz.Metal size o herşeyi ele geçiren güç hissini vermiyorsa ve saçlarınızı diken diken etmiyorsa bunları hiç anlamayabilirsiniz.Öyle olsun,anlamayın.Çünkü etrafımdaki 40bin metal hayranına bakıyorum da,siz olmadan da idare edebiliyoruz!" Sam DUNN

Rep :
En sevmediğiniz filmler? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100En sevmediğiniz filmler? Right_bar_bleue

İsim :

http://www.bizimforum.forumv.biz

Mesaj tarafından Mephisto Perş. Ağus. 13, 2009 7:24 am

evet o da çok gereksiz ve 5 para etmez bir film Very Happy
Mephisto
Mephisto
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Anime, müzik, fotoğraf çekmek, gitar çalmak, gezmek tozmak....
Lakap : Mephisto
İleti : From the dark I feel your lips and †as†e your bloody kiss ...
Favori Lafınız : Enaam!
Rep :
En sevmediğiniz filmler? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100En sevmediğiniz filmler? Right_bar_bleue

Ruh Halim : En sevmediğiniz filmler? Deli10
İsim : Alex Ammot

http://gothictr.vampire-legend.com

Mesaj tarafından _ReiTa_ Perş. Ağus. 13, 2009 7:30 am

aynen...Very Happy
_ReiTa_
_ReiTa_
Gazette Bağımlısı
Gazette Bağımlısı

Kadın
Hobiler : kitap okumak , alışveriş yapmak , okula gitmek...
Lakap : DumaNist,MeRinos koyuNu,kıvıRcık maRuL
Favori Lafınız : "12 yaşımdan beri heavy metale olan sevgimi,metali bayağı bulanlara karşı savundum.Artık ne söyleyeceğimi biliyorum.Metali ya hissedersiniz ya da etmezsiniz.Metal size o herşeyi ele geçiren güç hissini vermiyorsa ve saçlarınızı diken diken etmiyorsa bunları hiç anlamayabilirsiniz.Öyle olsun,anlamayın.Çünkü etrafımdaki 40bin metal hayranına bakıyorum da,siz olmadan da idare edebiliyoruz!" Sam DUNN

Rep :
En sevmediğiniz filmler? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100En sevmediğiniz filmler? Right_bar_bleue

İsim :

http://www.bizimforum.forumv.biz

Mesaj tarafından Ruki Paz Ağus. 23, 2009 5:57 am

okul filmini sevmiyorum
Ruki
Ruki
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Rep :
En sevmediğiniz filmler? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100En sevmediğiniz filmler? Right_bar_bleue

Ruh Halim : En sevmediğiniz filmler? Tirsmi10
İsim : Kübra

Mesaj tarafından Cyne Perş. Ekim 01, 2009 6:22 pm

Donnie Darko'yu sevmiyorum o_O' psikoLoji fiLmi sizofren birisini anLatıyor hic zevk aLmadım izLerken -__-'
Cyne
Cyne
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Rep :
En sevmediğiniz filmler? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100En sevmediğiniz filmler? Right_bar_bleue

Ruh Halim : En sevmediğiniz filmler? Nerdey10
İsim : Cyne