The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayalet Süvari

Hayalet Süvari Empty Hayalet Süvari

Mesaj tarafından _ReiTa_ Perş. Ağus. 13, 2009 3:16 am

Hayalet Süvari Hayalet_suvari

Hayalet Süvari Filminin Konusu

Washington Irving'in klasik "Sleepy Hollow Efsanesi" isimli romanından sinemaya aktarılan filmde, 1799 yılında New York'dan bir olayı araştırmak için Sleepy Hollow köyüne gelen polis müfettişi Ichabod Crane (Johnny Depp)'in şahit olduğu ve çözmeye çalıştığı garip bir olay anlatılıyor.

Küçük kasabada insanlar esrarengiz şekilde öldürülmektedir. Yöre halkı cinayetleri yıllar önce kafası kesilerek öldürülen bir süvarinin işlediğine inanmaktadır.

Polis Crane buna inanmaz ve Katrina Van Tassel (Christina Ricci) ile beraber katilin peşine düşer.
Yönetmen : Tim Burton
Senaryo : Washington Irving
Oyuncular : Johnny Depp, Christina Ricci, Michael Gambon, Casper Van Dien, Jeffrey Jones
Filmin Türü : Korku, Gizem
Orijinal Adı : Sleepy Hollow
Yapımcı Firma : Mandalay Pictures
Yapım Yılı : 1999
Yapım Ülkesi : ABD
Orijinal Dili : İngilizce
Filmin Süresi : 111 dakika
Resmi Sitesi : http://www.sleepyhollowmovie.c..
Dağıtıcı Firma : UIP
Vizyon Tarihi :14.04.2000
_ReiTa_
_ReiTa_
Gazette Bağımlısı
Gazette Bağımlısı

Kadın
Hobiler : kitap okumak , alışveriş yapmak , okula gitmek...
Lakap : DumaNist,MeRinos koyuNu,kıvıRcık maRuL
Favori Lafınız : "12 yaşımdan beri heavy metale olan sevgimi,metali bayağı bulanlara karşı savundum.Artık ne söyleyeceğimi biliyorum.Metali ya hissedersiniz ya da etmezsiniz.Metal size o herşeyi ele geçiren güç hissini vermiyorsa ve saçlarınızı diken diken etmiyorsa bunları hiç anlamayabilirsiniz.Öyle olsun,anlamayın.Çünkü etrafımdaki 40bin metal hayranına bakıyorum da,siz olmadan da idare edebiliyoruz!" Sam DUNN

Rep :
Hayalet Süvari Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hayalet Süvari Right_bar_bleue

İsim :

http://www.bizimforum.forumv.biz