Piercing Sevenler Klüp

Aşağa gitmek

Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından KaraMel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 7:45 am

Piercing Sevenler Klüp

Klübün Açılış Tarihi: 21 Ağustos 2008 16:15
Klübün Amacı: Piercing Sevenleri Buluşturmak

Kurucu
___________
KaraMel

Üyeler
___________

annabel
Náessë
mettallic_manyaqq
Phoenix
uruhara
mesce
mizuKURALLAR
__________________

1- KLÜP ÜYELERİ FORUMA KATILIMA VE PAYLAŞIMLARINA GÖRE RÜTBELENDİRİLECEK!
2- FORUM İÇİNDE DÜZGÜN TÜRKÇE KONUŞULACAK.
3- ÜYELERİMİZ BAŞLIK İÇİNDE PİERCİNGLE ALAKALI OLMAYAN ABARTILACAK ŞEKİLDE MUHABBET ETMEYECEK. (YANİ KÜÇÜK MANYAKLIKLARA YER VAR kihkih )
4- ÜYE OLMAK İSTEYENLER BAŞLIK ALTINA YAZACAK.
5- KULLANICI ADI DEĞİŞTİRİLİRSE DÜZELTİLMESİ İÇİN HABER VERİLECEK.
6-ÜYELER BAŞLIK ALTINDA PİERCİNGLE İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPMAK ZORUNDADIR.

NOT: Taleplerinizi bu başlık altına yazabilirsiniz.

KLÜBÜMÜZÜN SLOGANI
__________________________

Piercing Özgürlüktür!...

KLÜBÜMÜZÜN İMZASI
___________________________
NOT: İSTEYENLER KLÜBÜMÜZÜN RESMİ İMZASINI KULLANIP,
İMZALARINA SLOGANIMIZI YAZABİLİRLER...

...::.PİERCİNG HAKKINDA BİLGİLER:::...

The Lancet'de yayınlanan bir araştırmaya göre, piercing hemen hemen tüm kabilelerde yapıldı ve yapılıyor. Farklı amaçlarının yanı sıra acıya dayanma gücünü ölçmede bile kullanılıyor. Piercing çoğu toplumda ergenlikten erkekliğe geçişin tescili. Birçok kabilede piercing'le birlikte vücuda dövme, bileklikler, ağır bilezikler, zincirler, penise demir, taş, kamış halkalar uygulanıyor.

Mayalı soylular dillerini ve genital organlarını yine dini törenlerde kan akıtmak amacıyla deldiriyorlardı. Kuzey Amerikalı yerliler de göğüs piercing'lerinden asılarak dini törenlerde farklı bilinç düzeylerine ulaşmak isterlerdi.

Asya'da şamanlar dini törenlerde transa geçmenin göstergesi olarak yanak ve dillerine geçici piercing uyguluyor. Yine Sufiler, Hindistan, Sri Lanka ve Malezya'daki Hindular da aynı amaçla piercing'e başvuruyor.

Kama Sutra'da tanımlanan piercing'i, Batılı toplumlarda önce hayat kadınları kullandı. İngiltere'de Victoria Dönemi'ndeki (1819-1901) dergilerde kadınlarda meme başı piercing'lerine rastlanıyor. Dönemin en popüler cinsel organ piercing'i ise adını Kraliçe Victoria'nın eşi Prens Albert'ten alan yöntem: Prens Albert, dönemin modası dar pantolonlardan giyer, iyi görünmek için de penisin ucuna takılı halkayla penisini pantolona asardı.

İkinci Dünya Savaşı'ndan kısa süre sonra Almanya'da dil, meme ucu ve dudaklara piercing'ler sıkça yapılmaya başlandı. Piercing'e sıklıkla dövme eşlik ediyordu. 1970'lerin sonlarına doğru dövme ve piercing Avrupa'da yeniden doğdu. Punklar bu yolla karşı kültür oluşturdu. Piercing, ABD ve İngiltere'de homoseksüel ve sado-mazoşistler arasında da yayıldı. Müzisyenler, film yıldızlarından da rağbet gördü. Son 20 yıldır ABD, İngiltere, Fransa, Almanya başta olmak üzere Batılı ülkelerde giderek artan oranda rağbet görmeye başladı. Çeşitlendi. Sadece marjinallerin tercihiyken, ergenler arasında giderek daha fazla popüler oldu. Türkiye'ye de ulaştı ve özellikle büyük kentlerde yayıldı.


Kulak: Kulağın 12 farklı yerine yapılabiliyor. En fazla bilinen ve uygulanan piercing.

Burun Kanatları: Orijini Hindistan ve Güney Asya. Batı toplumlarında moda olduğu için yapılıyor.

Burun Kökü: Orijini Avrupa ve Kuzey Amerika. 20'nci yüzyılda gelişti.

Kaş: 20'nci yüzyıl Avrupa ve Kuzey Amerika orijinli.

Dil: Kökeni Mayalar, Şamanlar ve Hindular. Dini törenlerde, kalıcı olmayan piercing'lerin tersine Batılı toplumda delindikten sonra mücevher takılıyor.

Göbek: Mısır'da asalet simgesi olarak rahipler ve aristokratlara özgü olduğu yönünde mitler var. Ancak 20'nci yüzyıl Avrupa ve ABD orijinli.

Kadın genital organları: Dış ve iç dudak, klitorise takılır. Orijini 20'nci yüzyıl Avrupa ve ABD.

KANAMA VE TRAVMADA PIERCING SORUNLARI
Paris, New York ve Kaliforniya'da bulunan bir piercing dükkanlar zincirinde yılda en az 30 bin yeni piercing yapılıyor.

Piercing'in yaygınlaşması buna bağlı sorunların da görülme sıklığını artırdı. İngiltere'de 1999'da yapılan bir çalışmada aile hekimlerinin yüzde 95'i piercing'den kaynaklanan bir komplikasyon gördüğünü bildirdi. ABD'de yapılan bir araştırmada da piercing yaptıranların yüzde 17'si özellikle göbekle ilişkili kanama, doku travması veya bakteriyel enfeksiyon yaşadığını açıkladı.

Kanama, travma gibi acil durumlarda piercing sorun yaratıyor. Bazen kaza geçirenlerde, ağız ve dildeki mücevherler, nefes yolunun açılmasına izin vermeyebiliyor. Ya da zorlaştırıyor ve zaman kaybettiriyor.

BAKIMI İHMAL EDİLMEMELİ
Piercing yaptıran kişi, günde iki kez materyalin olduğu bölgeye antiseptik solüsyonla bakım yapmalı. Solüsyon, piercing yapıldıktan sonra 2-3 hafta devam etmeli. Şiddetli kanamalardan enfeksiyona, duyu kaybından ciddi şekil bozukluklarına kadar birçok komplikasyonun ortaya çıkabileceği bilinmeli. Hepatit ve AIDS gibi insan hayatını tehdit eden hastalıkların, basit ve masum görünen piercing uygulamalarıyla bulaşabileceği de unutulmamalı. (Dr. Ahmet Torkut - Alman Nişantaşı Kliniği Genel Cerrahi Uzmanı)


OKUMADAN GEÇMEYİN


...::.PİERCİNG TABİİ Kİ YARALI BİRŞEY DEĞİL, OLASI ZARARLARI DA VAR:::...

Gençler arasındaki piercing modası, tehlikeli sonuçlara yol açabiliyor. Uzmanlar, 'Ölümcül olabilir!' diyor. Çağın modası piercing'in zararları saymakla bitmiyor... İşte yaşanan örnek vaka ve piercingin tıbbi zararları...

21 yaşındaki İtalyan Stefania Fraccalvieri, yüzünde günde 20-30 kere, 10 ila 30 saniye kadar süren elektrik şokuna benzer ağrılar hissettiği şikâyetiyle doktora gitti. Doktorlar ilk olarak, 'intihar hastalığı' diye de anılan bir sinir hastalığı olan 'trigeminal nevralji' teşhisi koydu.

Tedavi için şiddetli ağrı kesiciler denendi ancak çözüm çok daha basitti: Genç kadın dilindeki piercing'i çıkardı ve ağrılar iki gün sonra yok oldu.

Dildeki piercing'ler bazen gençlerin hayatına mal olabilecek kadar zararlı olabiliyor. Piercing'in olumsuz etkileri arasında tetanoz, kalp enfeksiyonları, beyin apseleri ve diş çürümeleri yer alıyor.

Stefania'nın örneğinde, genç kadının dilindeki piercing, çenesinden geçen, beyindeki en büyük sinirlerden, trigeminal sinire etki etmiş. Bir başka örnekse, piercing'li bir kadında ikinci bir dili andıran, bir yaranın oluşması.

'Piercing son derece sakat ve tehlikeli'

Piercing'in böyle bir komplikasyona neden olmasına çok nadir rastlandığını söyleyen cerrah Marcelo Ravenna yine de uyarıyor: 'Dil, piercing için özellikle tehlikeli bir yer, çünkü dilde önemli organlara ve yakınındaki önemli sinirlere mikrop taşıyabilecek çok fazla kan damarı bulunuyor.' Bir piercing stüdyosu sahibi olan Jeanne Fritch ise dil piercingi'nin profesyonel kişilere yaptırılması, tıbbi çelikten yapılmış takı kullanılması ve dil iyileşirken ağız temizliğine özen gösterilmesi gerektiğini söylüyor. 21 yaşındaki, Romalı üniversite öğrencisi Fraccalveri'nin tavsiyesiyse, hiç piercing yapmamaları...

İstanbul Cerrahi Hastanesi'nden beyin sinir cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal, dil piercingi'nin enfeksiyon anlamına geldiğine dikkat çekerek 'son derece tehlikeli, sakat ve yanlış' olarak yorumluyor. Topsakal, piercing'in beyin apsesine ve hatta bazen ameliyat gerektirebilecek sorunlara yol açabileceğini söylüyor ve ekliyor: "Çeneden yukarısıyla çok oynanmamalı, küpeler bile kıkırdağa kadar çıkmamalı."

(Radikal)Piercing takma işlemi uzman olmayan kimseler tarafından uygulanırsa birçok riskler ile karşı karşıya kalınılabilir. Örneğin Kulak kıkırdağı iltaaplanabilir, kaş ya da kulak gibi bölgelerde sinirler bölünebilir. Bütün piercinglerde, bölgesel şişiklikler oluşabilir. Bu şişiklikler belli bir zaman sonra tekrar yok olurlar. Özellikle bayanların tercih ettiği Göbekdeliği piercing'in yarattığı şişikliğin tekrar inmesi bazen yarım yıl sürebilir. Anüs bölgesinde yapılan piercing'ler bazen kronik iltaaplanmalar yaratabilir.

Dil piercing'i ile oynamaktan oluşan diş yıpranması. Ağıza takılan piercinglerde uzun vadeli hasarlara yol açabilecek bir potansiyel vardır. Örneğin Dil piercing'i belli surat ifadelerinde damağa, diş etine ve bunun altında bulunan Alveolar-kemiğine bastırılır. Bu kemik basınç oluştukça yıpranıp azaldığı için, bunun sonunda dişler dökülmeye başlıyabilir.

Penisin başına takılan Prenz Albert piercingi, eğer 2mm'den daha ince ise deriyi kesebilir. Bunun gibi diger Piercinglerde zora gelince, deriyi kesebilirler. Iltihaplanması hala geçmemiş olan Intim-piercingler cinsel ilişkide, Hepatitis-B ve AIDS gibi cinsel hastalıkların daha kolay yayılmasına yol açabilirler.

Ayrıca -10 dereceden daha büyük soğuklarda, piercing bölgesel donmalara yol acabilir.

MESELA
__________________
DİKKAT!
_______________
KLÜBÜMÜZÜN Piercing'i OLAN ÜYELER RESİMLERİNİ BURADA PAYLAŞABİLİR!
VEYA SADECE BİZE HABERDAR EDEBİLİR!
PİERCİNGİ OLAN ÜYELERİN VE PİERCİNG SEVERLERİN İSİMLERİ FARKLI KATEGORİLERE YAZILACAK!
(anlamamış olabilirsiniz zamanla göreceksiniz! )En son KaraMel tarafından Çarş. Eyl. 10, 2008 9:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
avatar
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı : 1060
Yaş : 25
Nerden : İstanbul
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
İleti : KaraMel'imsin Uzakların Prensi.. Sen Benimsin
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
100 / 100100 / 100

Ruh Halim :
İsim : KaraMel
Kayıt tarihi : 01/08/08

Kullanıcı profilini gör http://thegazettefantr.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından annabel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 7:50 am

hem piercing im var hem de klube üye olmak istiyorum ben^^ ayrıca gerçekten de dil veya dudaktaki piercing le oynamaktan diş aşınabiliyor. Ben ilk duyduğumda olmaz ki öyle şey demiştim ama şim böhüü dişim aşınmış moduna girdim
avatar
annabel
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Mesaj Sayısı : 784
Yaş : 28
Nerden : Hannover-Izmir
Lakap : anna
Favori Lafınız : schwul, schwuler, am schwulsten
Rep :
1 / 1001 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 21/08/08

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/missxspookiness69

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından KaraMel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 7:51 am

gerçekten çok garip
tamam ilk üyem sensin..
bu arada bende söylemedim ama kulak ve kaşta piercingim var
avatar
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı : 1060
Yaş : 25
Nerden : İstanbul
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
İleti : KaraMel'imsin Uzakların Prensi.. Sen Benimsin
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
100 / 100100 / 100

Ruh Halim :
İsim : KaraMel
Kayıt tarihi : 01/08/08

Kullanıcı profilini gör http://thegazettefantr.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından Seliiugi Ayame Bir Perş. Ağus. 21, 2008 7:57 am

bende üye olucam benımde dudgım deilkti 3. gününde yakalandim anneme kapandi ügü ama gene deldiricem
avatar
Seliiugi Ayame
GazetteKolik
GazetteKolik

Kadın
Mesaj Sayısı : 1377
Yaş : 33
Nerden : TOKYO
Hobiler : Annemle kavga etmek,Gözde ile boğuşmak,Efe ile futbol oynamak,Bülent hoca ile dalga geçmek,Kai ile DVD seyretmek xP Sonra... Arda'ya sataşmak,Berna abla ile ROCK&ROLL,Fırat'ın HOLLANDALI kızlarla maceralarını dinlemek,Değişik yerler keşfetmek,Gezmek,Balımcığım ile TELEFONDA saatlerce konuşmak xP (en sevdiğim hobilerimden biridir kendisi xD)
Lakap : JAPON CADI XD
Favori Lafınız : Beynindeki kötü enerjiyi alıyorum,sakin ol XP
Rep :
80 / 10080 / 100

Ruh Halim :
İsim : Selin
Kayıt tarihi : 03/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından annabel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 7:59 am

mettallic_manyaqq demiş ki:bende üye olucam benımde dudgım deilkti 3. gününde yakalandim anneme kapandi ügü ama gene deldiricem
ay yazık yaa gerçekten acıdım şu an T_T sinsi gibi şeffaf taksaydın ya görmezdi belki .Neyse seneye ben de kaşa istiyorum ama fiyat araştırması yapmam lazım önce
avatar
annabel
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Mesaj Sayısı : 784
Yaş : 28
Nerden : Hannover-Izmir
Lakap : anna
Favori Lafınız : schwul, schwuler, am schwulsten
Rep :
1 / 1001 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 21/08/08

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/missxspookiness69

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından Dj_DaNgEr Bir Perş. Ağus. 21, 2008 8:00 am

bende istiyorum üyelik karamelim
avatar
Dj_DaNgEr
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Mesaj Sayısı : 439
Yaş : 23
Nerden : Nereye xD
Hobiler : müzik photoshop xD
Rep :
80 / 10080 / 100

Ruh Halim :
İsim : Basak
Kayıt tarihi : 02/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından KaraMel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 8:01 am

tamamdır arkadaşlar!:.
kaş için fiyat pek değil yani benim tabi taktıralı baya oldu diyim sana ama çok pahalı değil
avatar
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı : 1060
Yaş : 25
Nerden : İstanbul
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
İleti : KaraMel'imsin Uzakların Prensi.. Sen Benimsin
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
100 / 100100 / 100

Ruh Halim :
İsim : KaraMel
Kayıt tarihi : 01/08/08

Kullanıcı profilini gör http://thegazettefantr.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından annabel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 8:04 am

işte benim de soruşturmam lazım çünkü dudağımı yaptırdığım yer TR de ve 40 a yaptırdım ama bu sene büyük bir ihtimalle Almanya da olucam daha pahalı gibi gelio bana O__o
avatar
annabel
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Mesaj Sayısı : 784
Yaş : 28
Nerden : Hannover-Izmir
Lakap : anna
Favori Lafınız : schwul, schwuler, am schwulsten
Rep :
1 / 1001 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 21/08/08

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/missxspookiness69

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından KaraMel Bir Perş. Ağus. 21, 2008 8:09 am

almanyadakiler daha kaliteli ondan daha pahalı
avatar
KaraMel
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı : 1060
Yaş : 25
Nerden : İstanbul
Hobiler : Müzik,Net,, Svdiğim seylere zaman ayrmk
Lakap : KaraMel...
İleti : KaraMel'imsin Uzakların Prensi.. Sen Benimsin
Favori Lafınız : Never Forget! Never Forgive!...
Rep :
100 / 100100 / 100

Ruh Halim :
İsim : KaraMel
Kayıt tarihi : 01/08/08

Kullanıcı profilini gör http://thegazettefantr.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından Phoenix Bir Perş. Ağus. 21, 2008 9:12 am

bende üye olmak istiyorum.. xD
daha piercing'm yok çünkü okulda piercingle görülürsem eğer tenefüslerde olsada piercingi çıkarıp değil KOPARIP alırlar.. Sad

bu yüzden gelecek yaz'ı bekliyorum.. Sad
avatar
Phoenix
GazetteFanTr Bilgini
GazetteFanTr Bilgini

Kadın
Mesaj Sayısı : 1964
Yaş : 25
Hobiler : Sadece Yu ..
İleti : He is my batman..!
Favori Lafınız : I'll also show you a sweet dream..
Rep :
90 / 10090 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 02/08/08

Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/iremkulan

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından urahara Bir C.tesi Eyl. 06, 2008 8:40 am

benide alın benide alın beni seçin beni seçinxD
avatar
urahara
Gazette Fan
Gazette Fan

Erkek
Mesaj Sayısı : 211
Yaş : 26
Nerden : Soul society(sohulo sosayiti xD)
Hobiler : Bleach,hellsing,katana's,metalcore
Lakap : Kuchiki byakuya xd
Rep :
40 / 10040 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 04/09/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından x!MizU!x Bir C.tesi Eyl. 06, 2008 10:54 am

ben de üyelil istiyorum Very Happy
avatar
x!MizU!x
GazetteFanTr Bilgini
GazetteFanTr Bilgini

Kadın
Mesaj Sayısı : 1546
Yaş : 24
Nerden : izmir
Hobiler : uyumak, müzik dinlemek, arkadaşım yasemini deli etmek, video izlemek
Lakap : mizu
İleti : Junsu dedim böğrüme bastım gitti el aleme yar oldu T.T -abartılıfangirlbakışaçısı-

Favori Lafınız : Oh Yes ! Disco Stick bi de hepimiz b.o.k.'uz xD = bütün otorieye karşı yanlış anlaşılma olmasın xD
Rep :
1 / 1001 / 100

Ruh Halim :
İsim : Aikawa Mizu =P
Kayıt tarihi : 03/08/08

Kullanıcı profilini gör http://dbsk-tvxq-fantr.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından toDoshi*meSce Bir C.tesi Eyl. 06, 2008 1:51 pm

ben de istiorum
avatar
toDoshi*meSce
GazetteKolik
GazetteKolik

Kadın
Mesaj Sayısı : 1299
Yaş : 25
Nerden : cehennemden
Hobiler : only satoshi ^^
Lakap : sibiryalı manyak
Rep :
45 / 10045 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 16/08/08

Kullanıcı profilini gör http://miyavifantr.1talk.net/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından shelan Bir C.tesi Ekim 25, 2008 4:41 am

burnumda var hıhh ama ben kaş istiyorum lol! benide al cerenim
avatar
shelan
Gazette Bağımlısı
Gazette Bağımlısı

Kadın
Mesaj Sayısı : 392
Yaş : 25
Nerden : Antalya....
Hobiler : Müzik dinlemek,nette takılmak,kuzenlerle takılmak vb.
Lakap : SheLan
Rep :
1 / 1001 / 100

Ruh Halim :
İsim : ^^Şilan
Kayıt tarihi : 17/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından shinigami91 Bir C.tesi Ekim 25, 2008 7:27 am

bende sevmeye başladım yavaş yavaş Very Happy beni de alın Very Happy hiç bi tarafımda yok ama olsa ii olurdu Very Happy gerçi bana yakışcağını sanmam hiç bi bk yakışmıo zaten Sad oje ügü
avatar
shinigami91
GazetteFanTr Gururu
GazetteFanTr Gururu

Erkek
Mesaj Sayısı : 2260
Yaş : 27
İleti :
Rep :
50 / 10050 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 13/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından shinigami91 Bir C.tesi Ekim 25, 2008 7:28 am

haha bu kurala bittim yalnız
6-ÜYELER BAŞLIK ALTINDA PİERCİNGLE İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPMAK ZORUNDADIR. haha
avatar
shinigami91
GazetteFanTr Gururu
GazetteFanTr Gururu

Erkek
Mesaj Sayısı : 2260
Yaş : 27
İleti :
Rep :
50 / 10050 / 100

Ruh Halim :
Kayıt tarihi : 13/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından yuki Bir Perş. Mart 26, 2009 1:56 pm

dudakta ve kaşta ikili piercing süper en sevdiklerim benide alın
avatar
yuki
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Mesaj Sayısı : 782
Yaş : 23
Nerden : rukinin yanından
Hobiler : anime ve müzik
Lakap : berilyum -BeRuki - Rukiye
İleti : Azrail'in olacam (6)
Favori Lafınız : Çaktımmı Oturursun !!! - Kıt xxD
Rep :
0 / 1000 / 100

Ruh Halim :
İsim : beril
Kayıt tarihi : 14/03/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Piercing Sevenler Klüp

Mesaj tarafından ceren_tom Bir Çarş. Eyl. 02, 2009 6:17 am

ben burda olmazsam olmaz kihkih
avatar
ceren_tom
GazetteFanTr Kurdu
GazetteFanTr Kurdu

Kadın
Mesaj Sayısı : 565
Lakap : küçük tomm
İleti : içimzdeki an cafe aşkı ve tokio hotel aşkı hiç bitmesin
Favori Lafınız : bouu ve tomm
Rep :
1 / 1001 / 100

Ruh Halim :
İsim : bouuu
Kayıt tarihi : 16/08/08

Kullanıcı profilini gör http://miyavifantr.1talk.net/forum.htm

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz