The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ?

+21
Seliiugi Ayame
Angie
vampire_witch
meTaL_kaLp
_ReiTa_
Mephisto
yuki
GazeRockNotDead
Perfect
schism
Ruki
shinigami91
annabel
Phoenix
crazyyoung
x!MizU!x
Secret
GaZeRocK
KaraMel
nightmare_7
dima
25 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Empty Geri: The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ?

Mesaj tarafından GaZeRocK C.tesi Haz. 13, 2009 8:03 am

varsayayım zaten kihkih bu sene gelmeyeceklerdir kihkih seneyede ben reşit olacağım için kihkih pek sorun olmazdı haha yani hangi ilde olursa olsun giderim xD
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Halim : The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Empty Geri: The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ?

Mesaj tarafından vampire_witch C.tesi Haz. 13, 2009 12:57 pm

Angie demiş ki:bende aşırı üzülürdüm ama sinan abimle konuşurdum gitmeden otellerine giderdim .. her şeyin bir çözümü var xD

neden pişmanlık duyardın ki?
sanane =D işin şakası sonra sölerim sana )(
vampire_witch
vampire_witch
GazetteKolik
GazetteKolik

Kadın
Rep :
The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Halim : The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Relax10
İsim : S.R.K

Mesaj tarafından filth.00 Ptsi Eyl. 21, 2009 7:05 am

olmaz oyle bisey. The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 440806 cunku gelmezler, gelmiyolar... The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 553101
filth.00
filth.00
Gazette Bağımlısı
Gazette Bağımlısı

Kadın
Hobiler : GazettE dinlemek :D
Lakap : fiLth
Favori Lafınız : süs güzeli olacağıma doğal ama çirkin olurum daha iyi.. hıhh Razz
Rep :
The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Halim : The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Deli10
İsim : ĠåŻēЯ0ċĶ

Mesaj tarafından rukiêce Cuma Ocak 29, 2010 9:21 am

ahahahahahah ben o konsere gidemezsem suanki halimin 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000...... kati kadar kotu bi hal alirdim ve kesin 7. kattana sagiya piirrrrr ~~ ucardim.

O kadar insan gorucek ve ben mahrum kalicam oO >.<
rukiêce
rukiêce
Gazette Fan
Gazette Fan

Kadın
Hobiler : Gitar Calmak,Muzik Dinlemek,Kitap Okumak,Korku Filmleri <3
Lakap : Kou,Yuri,Eca
Favori Lafınız : Cik disari!
Rep :

Ruh Halim : The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Bolunm10
İsim : Kou :3

Mesaj tarafından *reila* C.tesi Şub. 13, 2010 9:22 am

GaZeRocK demiş ki:varsayayım zaten kihkih bu sene gelmeyeceklerdir kihkih seneyede ben reşit olacağım için kihkih pek sorun olmazdı haha yani hangi ilde olursa olsun giderim xD

katılıyorum.. xD
Onlar buraya kadar gelmiş, ben konserlerine gidemezsem olmaz ama. Öyle bir ihtimal yok bile. Razz
*reila*
*reila*

Kadın
Hobiler : Müzik! Anime! Müzik! Anime!
Lakap : reila
Rep :
The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Halim : The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Ac10
İsim : Reila

Mesaj tarafından SunShine Perş. Tem. 08, 2010 5:45 am

annabel demiş ki:olmaz öyle şey,uçar kaçar gene giderdim boru değil yani gazetto konseri
doğru ya boru mu bu ucar kaçar otostop çeker giderim
rukiêce demiş ki:ahahahahahah ben o konsere gidemezsem suanki halimin 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000...... kati kadar kotu bi hal alirdim ve kesin 7. kattana sagiya piirrrrr ~~ ucardim.

O kadar insan gorucek ve ben mahrum kalicam oO >.<
ya sen şanslısın 7. kattan atlayınca ölme ihtimalin yüksek ya ben 3. kattan atlarsam hayatta ölmem en fazla biyerlerim kırılır pefff Mad
en kolayı giderim hurdacının kompresöründen içeri atlarım cılkım cıkar o olur !
SunShine
SunShine

Kadın
Rep :
The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Halim : The Gazette Türkiyeye gelir ve gidemessen ? - Sayfa 2 Huysuz10
İsim : SunShine

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics