The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazerock Turkey

+2
meTaL_kaLp
gazerock_turkey
6 posters

Gazerock Turkey Empty Gazerock Turkey

Mesaj tarafından gazerock_turkey Ptsi Haz. 15, 2009 5:20 am

Arkadaşlar Merhaba..

Adım Bilal.
tokiohotel gentr çöktükten sonra msn ve mail adreslerim hacke uğradı. sebep ise siteyi çökerten vatandaş ve yandaşları tokiohotel için çalışmalarımı orda burda görünce beni de hackledi. Gazerock Turkey 539909
hackeliğinden dolayı maalesefki nereye üye olduysam orayı batırmaya çalıştı. eski nickim excellency.

herneyse..

bir site açmaya karar verdik. ve diğer arkadaşımız linki facebookta yayınlayınca ilk günden ortalığı karıştırmış anlaşılan. istemezdim böyle olmasını çünkü burada saçma sapan konuşmalar yapıp sizi deli edip beni üzmekten başka bişey eline geçmedi. kendisine zaten gereken dersi verdim..

evet bir site açılıyor. bu doğru. ama Türkiye'nin en iyi the gazette fan sitesi olarak görmüyorum. bunu siteye, forumuna, bloguna gelen ziyaretçiler ve üyeler karar vericek. hiç bir zaman rakip olarak gördüğüm bir site yok. eğer rakip olarak herhangi bir fan sitesini kabul etseydim siteyi açmazdım. siteyi haftaya yayınlamaya karar vermiştim. ama bu hafta işlerim olduğu için ve fazla ilgilenemeyeceğim için dün yayınlamak zorunda kaldım.

diğer ülkelerdeki fanlar siteyi yayınlamadan önce değerlendirmelerini yaptılar ve çok beğendiler. umarım siz de beğenirsiniz.

ama dediğim gibi hiç bir çıkar gözetmeksizin ve kötü bir amaç olmadan açtım. açtığım için çok mutluyum böyle bir siteyi.

bilgi almak isteyen olursa sitenin kişisel mailine mail atabilirsiniz: ......@mail.org
gazerock_turkey
gazerock_turkey

Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue

İsim : Kira GazeRock

http://thegazette.highforum.net

Gazerock Turkey Empty Geri: Gazerock Turkey

Mesaj tarafından meTaL_kaLp Ptsi Haz. 15, 2009 6:01 am

o siteyi burada söyleyecek değilsin heralde açarsın hayırlı olsun ama burada belirtmen yanlış neyse
hoşgeldin.
meTaL_kaLp
meTaL_kaLp
Moderatör
Moderatör

Kadın
Lakap : Çiqo
-O senin zerafetiniz
-...
-Hobarey xD
Favori Lafınız : mal.
Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue

Ruh Halim : Gazerock Turkey Deli10
İsim : Çiqo Sanane

Mesaj tarafından dima Ptsi Haz. 15, 2009 6:17 am

SEN O SİTENİN LİNKİNİ BURDA YAYINLADIĞIN İÇİN BANLANDIN
(ADMİNLERDEN İZİNSİZ)
REKLAM YAPMAN YANLIŞ VE YASAK ...
DİER THEGAZETTE FORUMUNADA SİTENİN LİNKİNİ KOYMUSSUN ONLARDA GEREKENİ YAPICAKTIR EMİNİM

REKLAM YAPARSAN YİNE ÜYELİĞİN BANLANACAKTIR..

eğer rakip olarak herhangi bir fan sitesini kabul etseydim siteyi açmazdım

AYNEN BÖYLE DEMİŞSİN . SEN DEİL ASIL BİZ SENİ SİZİ RAKİP OLARAK GÖRMUYORUZ Wink
dima
dima
Admin
Admin

Kadın
Hobiler : nette takılmak/müzik dinlemek/toplu yapmak xD
Lakap : DİMA
İleti : maymundan geldim şüpeli bellki yaşlandıkça katıra gidiorum en azından orası belli xD
Favori Lafınız : " biraz gülümseme biraz yalan,yorgun düştüğünde seni ayakta tutan"
Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue

İsim : Dima

Mesaj tarafından gazerock_turkey Ptsi Haz. 15, 2009 6:36 am

rakip konusunu açtım çünkü hiç bişekilde rakip olma amacım yok. eğer birbirimizi rakip görürsek hem benim sitem yapmak istediği şeyi yapamaz hem de sizin siteniz. kötü bir niyetle söylemedim de söylemiyorum.

şifrelerim hacklendikten sonra forumu zaten devrettim ben. msndir bilmem nedir almadım sadece yukarıda sildiğiniz mail adresini kullanıyorum.

konuyu açmam yalnış değil bana göre.
Çünkü diğer ülkelerdeki fanlar birbirlerine destek çıkıyor ve birbirlerine çamur atıp batırmak yerine hepsi birden ses getirmeye çalışıyor. Eğer biz de onların yaptığı gibi yaparsak ülkemizde the gazette albümleri raflarda yerini alır.
Eğer kötü bir amaç beslediğimi düşünüyosanız bu olmaz. zaten zorla güzellik olmaz.

sitenin linkini vermedim sadece mail adresimi verdim. site mail.org'a bağlı bişey değil zaten. mail adresimi verirken de demiştim''bilgi almak için'' diye. ''link almak için'' diye yazmamıştım. ama taktir sizin.. Wink
gazerock_turkey
gazerock_turkey

Rep :

Mesaj tarafından GaZeRocK Ptsi Haz. 15, 2009 8:58 am

Bak arkadaşım ! İyi hoş kendi açından haklısın ama ! Diyorsunki destek olalım birbirimize yabancı fanlar öyle yapıyor falan ! İyide şöyle olamazmı destek ... herkes bir olsa öyle 4-5 tane forum değilde düzgün bir şekilde birlik olsa o zamanda sesimizi duyuramazmıyız öylede böylede duyururuz.Yani senin bu yaptığını ben yine bir reklam olarak görüyorum.Çünkü girişinçok farklı ! Ön yargılı olmak istemem ama benim görüşüm budur.Yanlış birşey söylediğimide sanmıyorum arkadaşım.

Değerli adminlerim ve sevgili modlar eğer yanlış birşey söylediysem gerçekten özür dilerim ki bu benim fikrimdi.Saygılarımla !
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue

Ruh Halim : Gazerock Turkey Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

Mesaj tarafından gazerock_turkey Ptsi Haz. 15, 2009 10:14 am

reklamımı ben yapıyorum zaten youtube, dailymotion, myspace, twitter, facebook, friendfeed... bunar yeterli oluyor ve artıyor da..

farkındaysan ben destek konusunu bu şekilde söylemedim ya da üstü kapalı olarak da bahsetmedim. 4-5 tane forumun ya da sitenin olması hayli iyi. çünkü ne kadar ciddi olduğumuzu ortaya koyarız.. ben demiyorum ki benim sitem daha güzel toplanalım bana gelin diye. bu şekilde bir cümle veya mana geçmedi farkındaysanız. ben polonyalı ve abdli fanlara Türkiye'de 3 tane gazette fan sitesi var dediğimde çok şaşırdılar. ve bir olmamızı(siteleri birleştirmek değil) tavsiye ettiler. polonyada the gazettenin dergilerde tvlerde çıkmasının ana sebeplerinden biri...

evet destek çıkmalıyız. bu demek değildir benim üyelerim sana geçsin bilmem ne. destek çıkmalıyız birbirimize çünkü türk fanların ne kadar çok olduğunu ve the gazetteyi sevdiğimizi göstermeliyiz ki türkiyede adımızı duyuralım. her ay aldığın dergide her ay TH yayınlanıyorsa bu bu şekilde olmuştur. neden biz de gazetteyi görmeyelim aldığımız dergilerde. müzik marketlerinde.

benim hiçbir şekilde reklama ihtiyacım yok:) heleki burda reklam yapma hevesinde değilim Wink zaten ben reklamımı deli gibi yapıyorum yutdışında. yurtdışındakiler sitenin açılacağını duydukları ertesi gün siteye damlayıp twitterda yardıma ihtiyacımız olup olmadığını sordular ve sormaya devam ediyorlar. bundan daha güzel bir reklam olmaz herhalde..

bu üçüncü anlatışım oldu umarım tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmam. dediğim gibi art niyet beslediğimi düşünmeyin hiçbir şekilde. ben sizi rakip olarak görmüyorum çünkü rakibim olamazsınız tavrında falan değilim Wink rakibim kendim ve kendi sitemdir. hergün yaptıklarımın notlarını alıp ertesi gün bu notları inceleyip dün yaptıklarımın rakibi oluyorum. daha iyi yapmak için. bu benim hayatımda da var.
gazerock_turkey
gazerock_turkey

Rep :

Mesaj tarafından GaZeRocK Ptsi Haz. 15, 2009 12:50 pm

Benim dediklerimi tersinden anlıyorsun sanırım yada ben anlatamıyorum ben sana siteleri birleştirmekle ilgili birşey söylemedim arkadaşım .Neyse... Very Happy O benim görüşümdü buda senin görüşün.Zorla anlatamam sana ! Very Happy
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue

Ruh Halim : Gazerock Turkey Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

Mesaj tarafından Daimon Salı Haz. 16, 2009 3:01 am

Tamam reklam değilse konuyu açmandaki amaç ne ?? Madem bir birlik istiyorsun gel arkadaşım bak bu site neredeyse 1 yıldır ayakta madem çok büyük bir desteğin var gel bu sitede başlayın tek ses olun ??

Artı ikinci bir site aranızda rekabet yaratmasada sizin açınızdan , üyeler açısından elbet yaratacaktır . Ve bence zaman kaybedersiniz .

Tek ses olmak varken neden iki ses ??

Madem hepiniz The Gazette için uğraşıyorsanız hiç lagaluga yapmadan bir çatı altında toplanın Very Happy

Amacının kötü olmadığını biliyorum ama en doğrusu bu Very Happy Ve seni tanıyorumda Very Happy

Sen istesende istemesende arada rekabet olucaktır diğer insanlar için Very Happy

Burası yurt dışı değil Very Happy Türküz her ne kadar harika insanlar olsakta belli bir kişiliğimiz var Very Happy Ve o kişilik eminim bu işede bulaşacaktır Very Happy
Daimon
Daimon

Kadın
Hobiler : Annemi deLirtmek (H) Favorim eğLencem bu :D
Lakap : Daimon / ÇakıL
İleti : Sie wiSSen, wie Sie Sich fühLen .. Da die o4.o6.o8           
Rep :

Ruh Halim : Gazerock Turkey Idaree11
İsim : Daimon

Mesaj tarafından gazerock_turkey Salı Haz. 16, 2009 10:34 am

ben fikrimi açıkladım. beğenin ya da beğenmeyin önemli değil. neden bir değil iki. Very Happy kısaca şunu söyleyim. web sayfasını açmamda sebep daha çok kişiye duyurmak. web sayfasının linkeri ve bazı yazıları ingilizce ama tüm yazılarını ingilizce yapmaya karar verdim çünkü çok şikayet alıyorum ingilizce olsun diye. sizin düşündüklerinizle benim düşündüklerim uyuşmayabilir. bunu th fanlarında gördüm ve çok acı çektim. birşeyler yapmaya çalıştığın zaman görünmüyor edinmiyorsun. ama vatandaşlar 2 sene irtibat kuramayıp kimseyle ben gidip irtibat kurmak istedikleri kişilerle sadece 1 hafta çalışarak başardım. belki bundan dolayı endişenme, korkma olabilir kendi açımdan. yani benim amacım daha çok farklı. ben siteyi açarken yayınladıktan sonra değil kurmaya başladığımda duyurdum diğer ülkelerdeki fanlara. diğer ülkelerdeki fanlar benim için çok ama çok önemli. ülkemizdeki kaynaklar yetersiz olduğu için onlara ihtiyacımız her zaman olduğunu düşünüyorum.
ben sanmıyorum burdaki ordaki şurdaki fanların rekabet içine gireceğinden. çünkü amaçlar düşünceler farklı olduğundan bunu akıllarına getirmezler.
1 senin dolması çok büyük bir başarı. googleda arandığında ilk sıralarda çıkmak falan gerçekten güzel ve official olmak için başvurmak, tartışmalar falan gerçekten çok cesurca bişey. umarım iletiniz yerine ulaşılmıştır.

her ne kadar olumsuz ya da olumlu görülse de bu düşüncem ben aldığım bilgileri, paylaşımları haberleri vs size göstermekten önünüze sunmaktan gurur duyarım. 1 değil 1 den fazlasına ihtiyacımız var bizim.
gazerock_turkey
gazerock_turkey

Rep :

Mesaj tarafından toDoshi*meSce Salı Haz. 16, 2009 12:35 pm

uuu savaşa bakarmısın hepimize geçmiş olsun bilal seni kınıyorum bu arada
toDoshi*meSce
toDoshi*meSce
GazetteKolik
GazetteKolik

Kadın
Hobiler : only satoshi ^^
Lakap : sibiryalı manyak
Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue

Ruh Halim : Gazerock Turkey Yarama10

http://miyavifantr.1talk.net/

Mesaj tarafından meTaL_kaLp Salı Haz. 16, 2009 1:30 pm

tamam yeter uzatmayın hoşgelmişsin sende . senden istediğimiz sadece siteni burda ayan beyan etmemen onun haricinde gel buyur başımızın üstünde yerin var kurallara uyduğun sürece.Bitsin bu karşılıklı olarak bişey anlatmak için paragraflar doldurmaca.Kilit.
meTaL_kaLp
meTaL_kaLp
Moderatör
Moderatör

Kadın
Lakap : Çiqo
-O senin zerafetiniz
-...
-Hobarey xD
Favori Lafınız : mal.
Rep :
Gazerock Turkey Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gazerock Turkey Right_bar_bleue