The Gazette Fan Türkiye | The GazettE TR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buraya biraz dikkat lütfen!

2 posters

Buraya biraz dikkat lütfen! Empty Buraya biraz dikkat lütfen!

Mesaj tarafından Angie Paz Haz. 07, 2009 12:51 pm

Phoenix arkadaşımızın dile getirdiği şikayetin aynısını dile getireceğim ve bunun için sebebini bilmediğim halde yeni konu açma gereksinimi duydum ! Lütfen burayı dikkatlice okuyun ..

Phoenix arkadaşımızın açtığı bölümün üzerinden çok zaman geçmiş ancak görüyorum ki kimse hala Türkçemizi düzgün kullanmıyor. Tamam bende bazen elimden kaçırıyorum ancak elimden geleni yapmaya çabalıyorum .. Birinci şikayetim bu..

Bir diğer şikayetim ise kendi msn çevremde gördüğüm kadarıyla herkes The Gazette hakkında bulduklarını msn üzerinde paylaşıyor ve kimse siteye uğramıyor.. Lütfen buna da dikkat edelim! Eğer sitemizin gelişmesini istiyorsak paylaşım yapalım .. Şimdi tahminimce diyeceksiniz ki sen ne yapıyorsunda bunları bize söylüyorsun? Şöyle belirtiyim bugün SBS sınavı oldum bu hafta içinde sadece rahatlayacağım.. Yaz tatilini bekliyorum, yaz tatiline girdiğimde paylaşımlar yapacağım-en azından elimden geldiğince yapacağım-.

Lütfen bunlara dikkat edelim arkadaşlar .. ^^
Angie
Angie
Moderatör
Moderatör

Kadın
Hobiler : bateri çalmak, müzik dinlemek
Lakap : Mizu
Favori Lafınız : Karanlık her zaman kötülük getirmez, tıpkı aydınlığın da her zaman iyilik getirmemesi gibi.
Rep :
Buraya biraz dikkat lütfen! Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Buraya biraz dikkat lütfen! Right_bar_bleue

Ruh Halim : Buraya biraz dikkat lütfen! Tembel10
İsim : Su

Buraya biraz dikkat lütfen! Empty Geri: Buraya biraz dikkat lütfen!

Mesaj tarafından GaZeRocK Paz Haz. 07, 2009 1:03 pm

tatlım bu konuyu kilitlemek zorundayım aynı içerikli konudan iki tane olmamalı üzgünüm...söyleyeceklerini oraya yazmalısın xD uzun zaman geçmiş olabilir ama yeni konu açmamalıydın...birşey olunca zaten olan konulara yazıyoruz...konu kalabalığı olmasın !

KİLİT !
GaZeRocK
GaZeRocK
Super Mod
Super Mod

Kadın
Hobiler : Dans etmeyi çok severim .. müzik dinlemeyi çok severim ... anime - drama ve video izlemeyi çok severim.... konuşmayı insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi çok severim. insanları mutlu edince bende mutlu oluyorum... yardım etmeyi çok severim...
Lakap : ZepçüK
Favori Lafınız : ReiTa*mm -\^o^/-
Rep :
Buraya biraz dikkat lütfen! Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Buraya biraz dikkat lütfen! Right_bar_bleue

Ruh Halim : Buraya biraz dikkat lütfen! Stresl10
İsim : SuzuKi Hikaru

http://nelchan.blogspot.com/

- Similar topics